נתפסת על הכביש נוהג בשלילה? פנה לעורך דין תעבורה

 

בדיני תעבורה יכולים נהגים לייצג את עצמם במקרים רבים, אולם הם אינם יודעים שיש מקרים שבהם הייצוג העצמי עלול להיות בעוכריהם. עורך דין תעבורה הוא איש המקצוע שאליו פונים כאשר קיים החשש לרישום פלילי ולהרשעה שתשליך בצורה חמורה על העתיד שלכם. מקרים כאלה הם מקרים שבהם אתם נתפסים בביצוע עבירות תנועה שהן חמורות מאוד ועלולות להסתיים בעונש מאסר, בדיוק כמו נהיגה בזמן שלילת רישיון. בית המשפט אינו מקל ראש בכך ואינו מוכן להסתפק בנזיפה או בעונש על תנאי רק משום שלא קרתה תאונה אלא הוא מקדים רפואה למכה ומעניש מראש כדי להרתיע גם להבא.

נהיגה בזמן פסילת רישיון או שלילה

נהיגה ללא רישיון בגלל פסילה או שלילה זוהי עבירה חמורה מאוד, יש לומר מיד. לא מדובר בעבירה מנהלתית בלבד הקשורה לבירוקרטיה, אלא לעבירה שנעשית בזמן שכבר נענשתם על עבירה קודמת, ולכן עורך דין תעבורה לא יוכל לחלץ אתכם הפעם מעונש בפועל אם הוטל עליכם כבר עונש על תנאי. כל נהג כזה צפוי לעונש מאסר של שלוש שנים או קנס כספי ולפעמים אפילו גם זה וגם זה. מכיוון שכל כך הרבה נהגים מזלזלים בעבירה זו בהימור פרוע שמא לא ייתפסו לעולם משום שיש כאלה שלא נעצרו לבדיקת ניירות מעולם, בית המשפט אינו מוכן להקל ראש ברולטה זו שהיא גם משחק בחיי אדם. הרי יש סיבה מוצקה לכך שלא קיבלתם את הרישיון שלכם והוא נפסל לתקופה מסוימת.

זלזול בחיי אדם

עבירה שגרמה לכם לאבד את רישיון הנהיגה שלכם נחשבת לעבירה חמורה מראש, ולכן עורך דין תעבורה יוכל לעזור אך יתקשה לחלץ אתכם הפעם מכך שאולי תיאסרו ויופעל נגדכם עונש על תנאי. אל תנסו לנהל את המשפט הזה בעצמכם והיעזרו בעורך הדין לענייני תעבורה כדי לא להגיע לעונש הרבה יותר חמור ולהשלכות קשות על עתידכם. אתם הרי עלולים לאבד את הרישיון שלכם לכל החיים במקרים כאלה וזה לא היה שווה את ביצוע העבירה הזאת מלכתחילה. המשטרה עצמה לא תוותר לך ולא תוכל לשכנע אותם להקל ראש בזמן שתיתפס ללא רישיון.

מה עושים בזמן משפט?

עורך דין תעבורה ינסה להוציא אתכם ללא עונש מאסר אולם החלופה במקרה הטוב תהיה קנס כספי גדול מאוד ולא ברור מה יכאיב יותר. אם מדובר בעבירה שחוזרת על עצמה סביר להניח שבית המשפט לא ירצה ואף לא יוכל להמיר עונש מאסר ויהיה חייב להחמיר בעונשכם בגלל עבירה זו. מוטב כמובן לא לבצע אותה כלל גם אם הרכב נחוץ לכם לענייני עבודה, אבל במקרה כזה לפחות בקשו ייעוץ וייצוג של עורך דין תעבורה למקרה כזה. בכל מקרה, טובת הציבור תכריע ואם ירצה להרתיע ולהטיל עונש לדוגמה הרי שצפוי לכם עונש מאסר.


דף הבית טלפוןwazeפייסבוק