​ייצוג בהגנה בדיני עבודה

כל עובד יש לו זכויות רבות מול המעביד ולא תמיד הוא מודע אליהם. בדיוק לכן כדאי מאוד להיוועץ בעורך דין מקצועי שמתמחה בנושא של דיני עבודה כדי שהוא ישבר את אוזנו של העובד בכל ההטבות ובכל התנאים שמגיעים לו בזכות ולא בחסד במסגרת העבודה שלו.
תנאי העבודה של העובד
על פי חוק מחויב היום כל מעביד או מעסיק להודיע לעובד שלו מיד עם תחילת העבודה אצלו מה יהיו תנאי העבודה. ההודעה הזו צריכה להינתן גם בכתב וגם בעל פה. הסדרת התנאים אמור להיות כתוב באופן ברור ומובן כדי שהוא לא יותיר כל מקום לפרשנות. הדבר יהיה טוב לכל מעסיק וגם לכל עובד, כי כאשר יש כללים שאינם ברורים, עלולים לעלות בהמשך ויכוחים בנושאים שונים שלא יהיו טובים לא לעובד וגם לא למעסיק.
ייצוג בהגנה בדיני עבודה – למי זה כדאי?
מאוד כדאי לפנות אל עורך דין לצורך ייצוג בהגנה בדיני עבודה כי זה דבר שעשוי לחסוך בסופו של דבר מאות ואלפי שקלים עבור ההוצאות של ההתדיינויות המיותרות.
בעזרת עורך הדין ניתן יהיה להגיע לניסוח ולעריכה נכונה של החוזים המתאימים עוד לפני תחילת העבודה. ניתן להסדיר בעזרתו של עורך הדין את כל הסוגיות המהותיות שאלו ימנעו בהמשך את הנזקים הכלכליים שעשויים להיות הן למעסיק והן לעובד.
ייצוג בהגנה בדיני עבודה – מה זה כולל?
השירות של ייצוג בהגנה בדיני עבודה כוללים מגוון של שירותים רחבי הקף.
  • עריכה של חוזי עבודה.
  • בחינה מחדש של הסוגיות המשפטיות לגבי חוזים קיימים.
  • ייעוץ שוטף עבור שני הצדדים הן של העובד והן של המעסיק לגבי שינוי של תנאי העבודה, פיטורי עובדים, קידום בעבודה, הרעת תנאים עבור העובד ועוד.
  • ייצוג משפטי בעת תביעות, וזה כולל את ההכנה של כתבי ההגנה.
  • עורך הדין יכול לייצג את המעסיק ולנהל משא ומתן מול העובדים וכן להפך, עורך הדין לענייני עבודה יכול לייצג את העובד מול המעסיק על מנת להגיע לפשרה ולהסדר שיהיה מקובל על שני הצדדים.
ברור שלכל חברה ישנם ההסדרים שלה בהתאם לצרכים השונים שלהם.


דף הבית טלפוןwazeפייסבוק