עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים
 
אנו חיים את חיינו בשלווה יחסית, צופים את עתידנו כהמשך ישיר לשגרת החיים היומיומית שלנו, אולם ברגע אחד יכול עולמנו להיטלטל – ואירוע קשה מזעזע את חיינו מן המסד ועד הטפחות. כשאדם מעורב בתאונת דרכים, קיימים אספקטים רבים של נזק ושל זעזוע – החל מפגיעה פיזית, שעלולה לגרום גם לנכות, תקופות ארוכות של שהייה בבית וכלה בפגיעה ביכולת להשתכר. בכל מקרה של פגיעה, אדם זכאי לפיצויים בגין תאונות רכב. עורך דין תאונות דרכים דואג לכך שלקוחותיו יקבלו את מירב הסעד לו הם זכאים, הן מן המוסד לביטוח לאומי והן מחברות ביטוח חיצוניות.
 
גורם מבטח
 
על פי החוק בישראל, כל אדם שהיה מעורב בתאונת דרכים ונגרם לו נזק הפוגע באיכות חייו ובכושר ההשתכרות שלו – זכאי לפיצוי. בתחילה, יש לבדוק מיהו הגורם המבטח שאליו יש לפנות. גורם זה יכול להיות המוסד לביטוח לאומי, חברת הביטוח או "קרנית"  (תאגיד שהוקם למטרת מימון תשלומים לנפגעי תאונות דרכים שהרכב בו נהגו אינו מבוטח בביטוח חובה). ישנה חשיבות מכרעת לקבלת ייעוץ משפטי בשלב הראשוני וסמוך ככל הניתן לאירוע התאונה. תכנון נכון של הדברים ובקלת ייעוץ משמעותית ביותר, לכן יש לבדוק עם מומחה לאיזה גורם מבטח כדאי לפנות ומתי.
 
ליווי של מומחה
 
תאונת דרכים היא אירוע טראומטי, וההתמודדות עם תוצאותיה קשה: הטיפול הנכון בתאונת הדרכים ובתביעות הפיצוי הוא עניין למקצוענים. אדם מן היישוב שעבר תאונה בין אם מדובר בתאונת דרכים ובין אם מדובר בתאונת עבודה ולמעשה בכל תאונה לא יידע ולא יוכל לקבל את כל הזכויות שמגיעות לו, עורך דין תאונות דרכים יעניק לך ליווי צמוד ותומך, והחשוב מכל מקצועי, יפעל עבורך וינהל עבורך את התביעה במקצוענות ובבטחה – עד לקבלת מלוא הפיצוי והסעד להם אתה זכאי. עמידה לבד מול חברות הביטוח כאשר אינך אוחז בכל הכילים, הידע והנסיון המקצועיים תביא לדחיית התביעה, לפיצוי נמוך ולא ראוי ולפגיעה בזכויותיך. ניהול מקצועי של התביעה מחייב להיעזר במומחה, ולהישען על הידע המעמיק שלו בסוגיות השונות בנושא תאונות דרכים. ידע זה, שעורך דין תאונות דרכים רכש במשך שנים של עיסוק בתחום, יביא לתוצאה מיטבית עבורך.

לקביעת פגשת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות השאר פרטים או התקשר 077-4030761 

חזרה לדף הבית דף הבית טלפוןwazeפייסבוק